Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Відвідування школи в умовах карантину

Дата: 31 серпня 2020 о 12:04
Автор: Дячук А. М.

Шановні батьки, зараз наша країна перебуває в умовах карантину. Саме тому, змінились умови відвідування нашого закладу.

Про це детальніше нижче.

◘ 1 вересня усі діти йдуть до закладу.
◘ Перший дзвоник буде в новому форматі, лише невеличке свято з дотриманням усіх заходів безпеки для 1 класів. Для інших учнів перші уроки проходитимуть у класах.
◘ У заклад заходять тільки учні, вчителі та персонал школи. Вхід в школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.
◘ Масками та іншими засобами дезінфекції дітей забезпечують батьки. Вхід без маски до закладу заборонено.
◘ Під час перерв всі учні повинні ходити в масках, на уроках маски дозволяється знімати. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов’язково мати герметичний пакетик (zip – пакет, або папка на кнопці) один для використаної маски, інший для нової чи запасної. Для запасної одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в закладі розмістять спеціальні урни.
◘ Вчителям, персоналу та учням щоранку будуть проводити температурний скринінг.
◘ За умови поганого самопочуття учень повинен повідомити про свій стан здоров’я класного керівника або вчителя-предметника, у якого урок.
◘ Вдома батьки проводять регулярний моніторинг стану здоров’я дитини та вимірюють температуру щоденно. Дітей із ознаками респіраторних захворювань залишати вдома.
◘ Якщо дитина якийсь час не відвідує заклад батьки обов’язково мають надати медичну довідку про те, що дитина здорова.
◘ Пам’ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров’я дитини.
◘ Розклад дзвінків поки що незмінний.
◘ За кожним класом закріплено кабінет. Рух учнів по закладу обмежено. Вчителі приходитимуть на урок до учнів у клас, переходити в інший кабінет будуть лише на предмети інформатики,фізики, мистецтва. Уроки трудового навчання, образотворчого мистецтва, фізкультури, природознавства та ін.. - на свіжому повітрі.
◘ Забезпечення питного режиму в закладі не буде, тому кожен обов’язково має при собі - пляшечку води.
◘ Для кожного класу буде визначено свій вхід до закладу, до інших корпусів закладу ходити не дозволяється.
◘ Для харчування в їдальні будуть відведені окремі перерви.

◘ Відвідування під час навчання громадських місць  – не рекомендовано! Відповідальність за збереження здоров’я дітей несуть батьки.
◘ Учням, які підвозяться до закладу освіти, вхід до салону автотранспорту при наявності засобів індивідуального захисту.
◘ Спосіб комунікації батьки кожного класу визначають спільно зі своїм класним керівником, через групи вайбер та сторінку у фейсбуці.

► Ми розуміємо, що у вас ще залишилися питання.
► Передавайте їх через своїх класних керівників і ми, по можливості, будемо на них відповідати.
► Бажаємо усім здоров’я
► Сподіваємося на розуміння та співпрацю
► Тільки спільними зусиллями ми зробимо світ наших дітей кращим
З повагою адміністрація закладу.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.